0

wspaniały mecz !! taką jedność i walkę chciałbym oglądać za każdym razem !! Dziekuje Ci Barcelono !! Najlepszy mecz jaki oglądałem !! VISCA EL BARCA !!! Campeones campeones ole ole ole ! ! !

0

siema :) chciałem sie zapytać gdzie mógłbym obejrzec mecz gdzie była pamiętna manita ? mógły mi ktoś przesłać link oraz mecz gdzie było 2:6, z góry dzięki :)

0

ale fajnie widać jak grają sobie w dziadka :)

0

bardzo ładnie zagrał Sanchez mimo że nie dostał sporo czasu, ładna asysta przy golu Messiego>>> Messi 76 goli !!!:D:D

0

super są te stroje mam nadzieje ze beda one na przyszły sezon!!

0

czego nie leci na kanle 177 na cyfrowym polsacie??a

0

Ale fajnie by było gdyby Abi rozpoczął mecz :)

0

Bardzo podobały mi się trzy części tego artykułu zwłaszcza ten ostatni, ciekawe czy będzie czwarta część, mam nadzieje że będzie więcej takich artykułów.:) Visca el Barca

0

Ja osobiście wole żeby już nie było transferów bo uwielbiam patrzeć jak graja wychowankowie i ławka rezerwowych jest na tyle duża że nie trzeba nikogo wiecej ściągać a 40 mln na Martineza wydaje sie być wgl. nieopłacalne co wy o tym myślicie?

0

Na szczęście że już nie ma żadnych meczy a na euro myśle że Fabregas będzie w pełni sił !! Zdrowia!!!

0

o której ta konferencja bedzie jutro?

0

hahah no wkońcu !! :)

0

Eric wracaj do zdrowia jak najszybciej ,czekam żebyś znowu podniósł puchar Ligi Mistrzów!!

0

Nikt nie jest w stanie zastąpić Pepa Guardioli !! :)

0

bardzo fajny filmik super :)

0

Postawa Pepa do swoich graczy jest postawą godną naśladowania,zawsze stawiaj na swoich Pep!

0

Niech rok 2012 będzie jeszcze lepszym rokiem dla Barcy niż rok 2011,niech BARCA bije kolejne rekordy!!!! Trzymam kciuki za Pepa oraz za Afellaya,Inieste i Ville !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?