KaTaLoŃsKi CuLeS
Dołączył/a: grudzień 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wspaniały mecz !! taką jedność i walkę chciałbym oglądać za każdym razem !! Dziekuje Ci Barcelono !! Najlepszy mecz jaki oglądałem !! VISCA EL BARCA !!! Campeones campeones ole ole ole ! ! !
0
siema :) chciałem sie zapytać gdzie mógłbym obejrzec mecz gdzie była pamiętna manita ? mógły mi ktoś przesłać link oraz mecz gdzie było 2:6, z góry dzięki :)
0
ale fajnie widać jak grają sobie w dziadka :)
0
bardzo ładnie zagrał Sanchez mimo że nie dostał sporo czasu, ładna asysta przy golu Messiego>>> Messi 76 goli !!!:D:D
0
super są te stroje mam nadzieje ze beda one na przyszły sezon!!
0
czego nie leci na kanle 177 na cyfrowym polsacie??a
0
Ale fajnie by było gdyby Abi rozpoczął mecz :)
0
Bardzo podobały mi się trzy części tego artykułu zwłaszcza ten ostatni, ciekawe czy będzie czwarta część, mam nadzieje że będzie więcej takich artykułów.:) Visca el Barca
0
Ja osobiście wole żeby już nie było transferów bo uwielbiam patrzeć jak graja wychowankowie i ławka rezerwowych jest na tyle duża że nie trzeba nikogo wiecej ściągać a 40 mln na Martineza wydaje sie być wgl. nieopłacalne co wy o tym myślicie?
0
Na szczęście że już nie ma żadnych meczy a na euro myśle że Fabregas będzie w pełni sił !! Zdrowia!!!
0
o której ta konferencja bedzie jutro?
0
hahah no wkońcu !! :)
0
Eric wracaj do zdrowia jak najszybciej ,czekam żebyś znowu podniósł puchar Ligi Mistrzów!!
0
Nikt nie jest w stanie zastąpić Pepa Guardioli !! :)
0
bardzo fajny filmik super :)
0
Postawa Pepa do swoich graczy jest postawą godną naśladowania,zawsze stawiaj na swoich Pep!
0
Niech rok 2012 będzie jeszcze lepszym rokiem dla Barcy niż rok 2011,niech BARCA bije kolejne rekordy!!!! Trzymam kciuki za Pepa oraz za Afellaya,Inieste i Ville !!